Matematyczny sukces Piotra Kaczorowskiego

25 października 2016 roku odbyły się w naszej szkole eliminacje Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla klas IV – VII szkoły podstawowej. Wzięło w nim udział 21 uczniów od klasy piątej do siódmej. Pierwsze miejsce w etapie szkolnym zajął Piotr Kaczorowski uczeń klasy VII b, który uzyskał 86 % maksymalnej liczby punktów. Jego praca została pozytywnie zweryfikowana przez komisję Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

Miło nam poinformować, że nazwisko tegoż ucznia znalazło się na oficjalnej liście uczniów zakwalifikowanych do kolejnego etapu konkursu.

W etapie rejonowym będzie brało udział 21 uczniów z dwóch powiatów: starogardzkiego i tczewskiego.

Etap rejonowy odbędzie się 9 stycznia 2018 roku w Zespole Szkół Katolickich im. Świętej Jadwigi Królowej w Tczewie.

Serdecznie gratulujemy Piotrowi dużej wiedzy, umiejętności i pasji matematycznej. Jesteśmy dumni, że uczeń szkoły podstawowej będzie reprezentował nas na szczeblu rejonowym.

Piotrowi życzymy dalszych sukcesów w zmaganiach matematycznych. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Danuta Talaśka, Wioleta Słomińska, Anetta Cieślewicz