Ogólnopolski Turniej Kaliska Cup r. 2008 o Puchar Dyrektora ZSP

BEZAPELACYJNE ZWYCIĘSTWO UKS GOL BRODNICA w Ogólnopolskim Turnieju KALISKA CUP ROCZNIKA 2008 O PUCHAR DYREKTORA Zespołu Szkół Publicznych w Kaliskach.
TURNIEJ ODBYŁ SIĘ POD PATRONATEM Pomorskiego Związku Piłki NożnejKlasyfikacja:
1. UKS GOL BRODNICA
2. LECHIA GDAŃSK
3. U2 BYTÓW
4. KP STAROGARD
5. URSUS WARSZAWA
6. ELANA TORUŃ

Uczniowie ZSP W KALISKACH grający na co dzień w KP STAROGARD: MACIEJ SŁOMIŃSKI, BARTOSZ SŁOMIŃSKI, BARTOSZ PASTERSKI, ALEKSANDER PEKA, FILIP LEMPKOWSKI, JAN BUCHNOWSKI, RADOSŁAW TEUBNER, SZYMON DZIENNIAK, WIKTOR KAWECKI.
Najlepszy strzelec i bramkarz otrzymali statuetki i bony na 50zł do wykorzystania w sklepie internetowym sportowiec.com
Najlepszym strzelcem Turnieju Gliszczyński Dawid - U2 BYTÓW.
Najlepszym bramkarzem Wojciech Buła z Lechii Gdańsk.
Wyróżnienia, statuetki i koszulki nike otrzymali:
Wojak Boguś  KP Starogard - rocznik 2008Olaf Mudyń U2 BytówPatryk Modrak Uczniowski Klub Sportowy GOL BrodnicaPatryk Supeł Ursus WarszawaJeremi Iwanicki Lechia GdańskAleksandra Figura Elana Toruń.

W Ceremonii wręczenia uczestniczyli: Dyrektor ZSP w Kaliskach Karol Gołąbek i przedstawiciel Pomorskiego ZPN Rafal Kondysiak.

Podziękowania dla sponsorów Turnieju: ZSP W KALISKACH, NADLEŚNICTWO KALISKA, PPU OLA KALISKA, DACHY BŁAŻEJ MAROCKI
WIELKIE DZIĘKI RODZICE !!!  JESTEŚCIE WIELCY, WASZA POMOC JEST NEOCENIONA !!!

Galeria zdjęć                                                   Adrian Prabucki