Przedstawienie „Genessis – rzeczywistość wokół nas”

Dnia 3 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaliskach odbyło się przedstawienie pt. „Genessis - rzeczywistość wokół nas, które podsumowało 6-miesięczny projekt finansowany przez Chatę Kociewia w ramach programu „Działaj Lokalnie” w Starogardzie Gdańskim. Napisaniem projektu oraz realizacją zajęło się Stowarzyszenie Kaliskie Pegazy działające przy GOK w Kaliskach. Założeniem projektu było ukazanie tematu projektu w formie teatru cieni. Przez okres dwóch miesięcy dzieci oraz młodzież z ZSP Kaliska z grupy teatralnej Impuls razem z instruktorem panią Katarzyna Bednarek z Kwidzyna pracowała nad ukazaniem tematu stworzenia świata w formie teatru cieni. Zwieńczeniem ciężkiej pracy pani Kasi oraz członków Stowarzyszenia było przedstawienie teatru cieni podczas Kaliskich Zaduszek.

Chciałabym podziękować dzieciom za uczestnictwo w projekcie oraz ich rodzicom za tak liczne przybycie .                                                                                                              Galeria zdjęć                                                              Beata Zaręba