Laureatki konkursu HPV

Dnia 7 listopada br. odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom i laureatom powiatowego konkursu dla uczniów szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i szkół średnich pt. ,,Chrońmy się przed zakażeniem wirusem brodawczaka ludzkiego” w ramach ,,Powiatowego Programu Profilaktyki Zakażeń Wirusem Brodawczaka Ludzkiego (HPV) na lata 2012 – 2017”. Uczniowie naszej szkoły chętnie przystąpili do konkursu. Spośród wielu prac zostały wyłonione najlepsze, które reprezentowały naszą szkołę w powiatowym konkursie, w którym łącznie wzięło udział 14 szkół powiatu starogardzkiego w tym 44 prace plastyczne. Komisja oceniająca wyłoniła  prace o najwyższej liczbie punktów i przyznała regulaminowe nagrody.

Laureatkami konkursu szkół podstawowych zostały: Wiktoria Dembicka z kl. VIIa, która zajęła II miejsce oraz Marika Kolasińska z kl. VIIb, która zajęła III miejsce. Laureatką klas gimnazjalnych została Urszula Pilarska z kl. IIIa, zajmując zaszczytne III miejsce.

Podczas wręczania nagród towarzyszyła nam Pani Wicedyrektor Bogumiła Wałaszewska, której dziękujemy za serdeczność i docenienie zaangażowania uczniów naszej kaliskiej szkoły. Podziękowania kieruję także do Pana Starosty Leszka Burczyka za serdeczne przyjęcie i wartościowe nagrody oraz Wójta Gminy Kaliska Pana Sławomira Janickiego za włączenie się w realizację programu, dzięki któremu dziewczęta naszej gminy zostały bezpłatnie zaszczepione przeciwko wirusowi HPV oraz  za wręczone nagrody, które otrzymały laureatki konkursu.

Niech każdy sukces naszych uczniów będzie motywacją do udziału w konkursach i promocji naszej placówki w środowisku.

                                                                                    Galeria zdjęć                                                      Beata Lewandowska