Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w Gimnazjum

W piątek 23 czerwca o godzinie 10.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w gimnazjum. W akademii uczestniczyli: Dyrektor Szkoły Pan Karol Gołąbek, Wicedyrektor Pani Bogumiła Wałaszewska, zaproszeni goście: Zastępca Wójta Gminy Kaliska Pan Łukasz Kruszyński, Przewodniczący Rady Gminy Pan Zbigniew Szarafin, Przewodniczący Rady Rodziców Pan Dariusz Beling, Sołtys Gminy Kaliska Pan Kazimierz Głodek oraz rodzice, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji.

W tym szczególnym dniu żegnaliśmy uczniów klas III gimnazjum, którzy otrzymali świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody, które wręczał Dyrektor wraz z wychowawcami. Najlepszą absolwentką roku szkolnego 2016/2017 została Aleksandra Ciemińska. Uczennica otrzymała list gratulacyjny oraz nagrodę Wójta Gminy Kaliska i Przewodniczącego Rady Gminy. W trakcie zakończenia roku szkolnego mogliśmy podziwiać zespół baletowy prowadzony przez Panią Janinę Czyszak. Ogłoszono także wyniki konkursu „SUPER KLASA” zainicjowanego przez Dyrektora Szkoły. Najlepszą klasą I-III gimnazjum okazała się klasa IIIa - wychowankowie Pani Beaty Lewanowskiej. Nagrodę w postaci pucharu i słodyczy również wręczył Dyrektor szkoły. Na zakończenie, tegoroczni absolwenci zaśpiewali piosenkę: „Ale to już było„.

                                                                                                 Naszym absolwentom życzymy samych sukcesów !!

                                             Galeria zdjęć                               Opiekun Samorządu Uczniowskiego: Natalia Wysokińska