Pożegnalny wieczorek absolwentów

Jak co roku w czerwcu uczniowie klas III naszego gimnazjum wzięli udział w wieczorku pożegnalnym. Uroczystość ta odbyła się w gościnnych progach Dworku Tucholskiego w Zblewie. Oprócz absolwentów wzięli w niej udział zaproszeni goście: dyrekcja szkoły oraz  grono pedagogiczne. O porządek i bezpieczeństwo zadbali niezastąpieni ojcowie. Bal tradycyjnie rozpoczęto polonezem, który wraz z uczniami przygotowała p. Beata Zaręba. Nie zabrakło też  pięknych podziękowań dla dyrekcji, nauczycieli, wychowawców oraz  pracowników administracji i obsługi. A potem wspaniała zabawa przy porywającej muzyce, o którą zadbali didżeje - Kabi i Greg. Wszyscy uczniowie i zaproszeni goście świetnie się bawili od pierwszych chwil balu aż do jego zakończenia. To były niezapomniane chwile, które z pewnością  na długo pozostaną w naszej pamięci.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, głównym organizatorom wieczorku absolwentów, oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania tej wspaniałej imprezy oraz zaszczycili ją swoją obecnością.

                                                                  Galeria zdjęć                                       Wychowawcy i absolwenci klas III gimnazjum