Zdobywamy sprawność Pływak - Wodniak

Uczniowie klasy 1a, 2a, 2b i 2c szkoły podstawowej, uczestniczący w programie „Mały Mistrz”, udali się na zajęcia rekreacyjne prowadzone na basenie w kościerskim Aquaparku, podczas których nabywali pod okiem  panów ratowników oraz swoich wychowawców umiejętności związane ze sprawnością PŁYWAK - WODNIAK .

Bez trudu opanowali sztukę poruszania się w wodzie, uczestniczyli w grach i zabawach z elementami zanurzania się, doskonalili pracę nóg z przyborem i bez. Dużo radości sprawiły dzieciom zjazdy ze zjeżdżalni oraz przebywanie w bąbelkowym basenie z ciepłą wodą. Poprzez zabawę mieli możliwość poznania zasad bezpieczeństwa i właściwego zachowania się w wodzie oraz pokonywali lęk i barierę przed pływaniem.

Efektem tych wszystkich działań było uzyskanie w dniu 14 i 21 czerwca 2017 roku odznaki WODNIAK – PŁYWAK.

    Serdecznie gratulujemy!                                                Galeria zdjęć                                                          Joanna Linda