Nasi uczniowie w ,,Marszu po zdrowie” w Osiecznej

Dnia 11 czerwca w Osiecznej odbył się XV Piknik sportowy ,,Marsz po zdrowie”, w którym wzięło udział 21 uczniów z naszej szkoły. Najmłodsi uczestnicy z klasy II  SP brali udział w biegu na 450m. Najlepszym biegaczem w tej kategorii został Samuel Zaręba, który zajął III miejsce. W kategorii klas III i IV wśród dziewcząt VII miejsce zajęła Oliwia Otta. Na dystansie 750m VI miejsce zajęła Bianka Konopacka. Wśród chłopców klas V i VI na dystansie 1200m najlepszy okazał się Jonasz Zaręba, zajmując VI miejsce.

W gimnazjum Dawid Pawelec na dystansie 1500m. zdobył II miejsce. Wśród dziewcząt gimnazjum na 1200m V miejsce zajęła Matylda Rybacka, a VI miejsce trafiło do Zuzanny Wróblewskiej. Ponadto wszyscy wzięli udział w chodzie. Nicola Samerfeld zajęła II miejsce, Oliwia Otta IV, Bianka Konopacka V, a VI miejsce Wiktoria Dembicka.  Wśród chłopców Artur Ałanowski na 2000m zajął V miejsce. Na koniec odbył się dla wszystkich uczestników ,,Marsz po zdrowie z Medpharmą ‘’, po którym zostały rozlosowane cenne nagrody: plecaki, książki, piłki, namioty itp. Nasi uczniowie wracali do Kalisk zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tej fantastycznej imprezie za rok.

                                                                      Galeria zdjęć                                             Beata Zaręba, Joanna Linda