Teatr Muzyczny

W czerwcu uczniowie skupiają się na tym, by osiągnąć jak najlepsze wyniki w nauce, ale wtedy też odbywają się różnego rodzaju wyjazdy. Drugiego czerwca tego roku szóstoklasiści udali się do Teatru Muzycznego do Gdyni na niezwykły spektakl. O „Piotrusiu Panie” słyszał każdy. Nie wszyscy jednak widzieli przedstawienie w najnowocześniejszej technologii 3D, które kojarzy się najczęściej z kinem, a nie z teatrem. W tym przypadku świat wyobraźni połączony został z niesamowitymi możliwościami współczesnej techniki. Musical wywarł na uczniach wielkie wrażenie, a wszystko co widzieliśmy, było dosłownie na wyciągnięcie ręki. Oczywiście efekty specjalne to tylko jeden z elementów tego spektaklu.

Otrzymaliśmy przemawiającą do wyobraźni opowieść o Piotrusiu, który pragnął matczynej miłości. Nie zabrakło też przygód, w których bohaterowie musieli zmierzyć się ze złowrogimi piratami, odkrywali nowe, nieznane lądy, a nawet trafili prosto do indiańskich wiosek.

                                                                     Galeria zdjęć                                          Danuta Talaśka, Dominika Fijał